Wanna SPA Premium z hydromasażem

Wanna SPA Premium w ogrodzie

Wanna SPA Premium

Cena: od 62 000 zł netto

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz profesjonalny montaż, aby zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję z użytkowania wanny Spa Exclusive.

Gama wanien z hydromasażem Premium oferuje bonus, którego niektórzy użytkownicy zawsze szukają: lepsze wykończenia, więcej funkcji i ogólną jakość Aquavia Spa. Modele z tej rodziny oferują bardzo wysoki poziom wydajności i ulepszone właściwości terapeutyczne, wszystko połączone w nowoczesnym i dyskretnym stylu. Każda pozycja została strategicznie skonfigurowana, a każda dysza i każdy wtryskiwacz powietrza starannie zaprojektowany, tak aby w komplementarny sposób oferowały kompletny obwód hydromasażu. Kolekcja Premium jest przeznaczona dla tych, którzy szukają więcej niż funkcjonalności i wydajności.

Wanny z kolekcji Premium wyposażone są w standardzie między innymi w metalową ramę z podstawą z ABS, automatyczny system filtracji z funkcją samoczyszczenia i ogrzewania wody z osobną cichą pompą i filtrem ciśnieniowym, aromaterapię, oświetlenie podwodne LED z koloroterapią oraz podświetlane akcesoria, lampę UV do dezynfekcji wody, pompy hydromasażu, pompę gorącego powietrza Relax Impact oraz pokrywę termiczną.

Dodatkowo wannę można spersonalizować poprzez wybór koloru niecki i obudowy oraz opcje dodatkowe takie jak:

  • Blue Connect Plus – automatyczny system pomiaru parametrów chemicznych wody. Aplikacja w telefonie przedstawi wyniki, określi czy kąpiel jest bezpieczna oraz wyliczy ilość potrzebnych do dodania środków,
  • Moduł Wi-Fi – steruj wanną Spa z dowolnego miejsca na ziemi,
  • Nagłośnienie 4.1 – najwyższa jakość dźwięku z głośników ukrytych w obudowie,
  • Podświetlenie obudowy którego kolor zmienia się jednakowo z oświetleniem podwodnym,
  • Eco Spa – izolacja termiczna zaraz za obudową, dzięki niej ocieplona jest nie tylko niecka wanny ale również wszystkie pompy, urządzenia i rurociągi,
  • Nordic Insulation – dodatkowa izolacja termiczna gwarantująca maksymalne oszczędności energii. Urządzenia z serii Premium można zamówić bez obudowy do zabudowania w tarasie.
  • Nasze usługi montażu i serwisu wanien spa obejmują teren Tarnowskich Gór oraz Śląska.Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Skontaktuj się z nami, zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie

Pobierz katalog naszych produktów

Stworzymy Twoją strefę relaxu!
Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: +48 880 911 922
biuro.sundayspa@gmail.com


© Copyright 2024 SundaySpa | Wszystkie prawa zastrzeżone.
Produkcja: MinisterstwoReklamy.pl