Ekskluzywna Wanna SPA Exclusive z hydromasażem

ekskluzywna wanna SPA z hydromasażem

Wanna SPA Exclusive

Cena: od 54 600 zł netto

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą najnowszych wanien Spa z kolekcji Exclusive od Aquavia Spa, dostępnych także na terenie Tarnowskich Gór i Śląska. Te wanny stanowią najbardziej zaawansowaną koncepcję w prywatnym hydromasażu, oferując innowacyjny design oraz zaawansowane funkcje. Montujemy wanny Spa bez obudowy, które można zintegrować z tarasem, tworząc idealne miejsce relaksu.

Wanny z kolekcji Exclusive wyposażone są standardowo w metalową ramę z podstawą z ABS, automatyczny system filtracji z funkcją samoczyszczenia i ogrzewania wody z osobną cichą pompą, aromaterapię, oświetlenie podwodne LED z koloroterapią oraz podświetlane akcesoria. Dodatkowo, posiadają lampę UV do dezynfekcji wody, pompę hydromasażu oraz pompę gorącego powietrza Relax Impact. Izolacja termiczna Eco Spa oraz pokrywa termiczna zapewniają optymalne warunki użytkowania.

Wanny Spa z kolekcji Exclusive można spersonalizować, wybierając kolor niecki i obudowy oraz dodatkowe opcje, takie jak:

  • Blue Connect Plus – automatyczny system pomiaru parametrów chemicznych wody z możliwością monitorowania za pomocą aplikacji na telefonie,
  • Moduł Wi-Fi – umożliwiający sterowanie wanną Spa z dowolnego miejsca na ziemi,
  • Nagłośnienie 4.1 – gwarantujące najwyższą jakość dźwięku z głośników ukrytych w obudowie,
  • Nordic Insulation – dodatkowa izolacja termiczna zapewniająca maksymalne oszczędności energii.Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Skontaktuj się z nami, zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie

Pobierz katalog naszych produktów

Stworzymy Twoją strefę relaxu!
Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: +48 880 911 922
biuro.sundayspa@gmail.com


© Copyright 2024 SundaySpa | Wszystkie prawa zastrzeżone.
Produkcja: MinisterstwoReklamy.pl