Wanna SPA Aqualife dla rodzin


Chociaż jest to podstawowy asortyment oferowany przez Aquavia Spa, wanny z hydromasażem z kolekcji Aqualife są liderami jakości w funkcjonalnym przenośnym sektorze tego typu urządzeń. Wanny Aqualife są wyraźnie zaprojektowane do wypoczynku w domu i cieszenia się dobrą zabawą z rodziną lub gośćmi. Aqualife łączy w sobie wysokiej jakości materiały, solidną konstrukcję i niezawodne komponenty mechaniczne i elektroniczne. Są to wanny z hydromasażem o optymalnych kosztach utrzymania i dużej trwałości. Bez wątpienia opłacalna inwestycja dla domu. Wanny z kolekcji Aqualife wyposażone są w standardzie między innymi w metalową ramę z podstawą z ABS, automatyczny system filtracji z funkcją samoczyszczenia i ogrzewania wody z osobną cichą pompą i filtrem, oświetlenie podwodne LED z koloroterapią, ozonator do dezynfekcji wody, pompę lub pompy hydromasażu oraz pompę masażu powietrznego (zależnie od modelu) oraz pokrywę termiczną.

Dodatkowo wannę można spersonalizować poprzez wybór koloru niecki i obudowy, ilość lamp podwodnych, typ panelu sterowania, oraz opcje dodatkowe takie jak:

  • Blue Connect Plus – automatyczny system pomiaru parametrów chemicznych wody. Aplikacja w telefonie przedstawi wyniki, określi czy kąpiel jest bezpieczna oraz wyliczy ilość potrzebnych do dodania środków,
  • Moduł Wi-Fi – steruj wanną Spa z dowolnego miejsca na ziemi,
  • Nagłośnienie 2.1 – najwyższa jakość dźwięku z głośników ukrytych w obudowie,
  • Eco Spa – izolacja termiczna zaraz za obudową, dzięki niej ocieplona jest nie tylko niecka wanny ale również wszystkie pompy, urządzenia i rurociągi,
  • Nordic Insulation – dodatkowa izolacja termiczna gwarantująca maksymalne oszczędności energii. Urządzenia z tej serii można zamówić bez obudowy do zabudowania w tarasie.

Nasze usługi montażu i serwisu wanien spa obejmują teren Tarnowskich Gór oraz Śląska.

Wybierz model, który Cię interesuje:

Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Skontaktuj się z nami, zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie

Pobierz katalog naszych produktów

Stworzymy Twoją strefę relaxu!
Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń: +48 880 911 922
biuro.sundayspa@gmail.com


© Copyright 2024 SundaySpa | Wszystkie prawa zastrzeżone.
Produkcja: MinisterstwoReklamy.pl